Hakkımızda

Plastik kasnaklarını 2009 yılından itibaren kendi montajını yapmakta olduğumuz yurt içi ve yurtdışı asansörlerimizde kullanmaya başladık. 

1994 Yılından beri sektöründe yaptığı işler ile ilgili saygınlığı koruyan firmamız, asansör sektörümüzde yenilikçi ürünleri öncelikli kendi bünyesinde test ederek değerli meslektaşlarımıza sunmaktadır. plastik asansör kasnağında bunların başında gelmektedir.

Plastik asansör kasnakları TUV (Germany) NETEC (National Elevator Test Center) sertifikalarına sahiptir.

Firmamız tarafından yarı mamul olarak ithal edilen  kasnaklar kalite dökümanları ile birlikte talaşlı imalatı yapılmış balans alma işlemleri gerçekleştirilmiş olarak stoklanırlar.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istenilen marka ve özellikte rulman (ART , ORS, FAG , SKF) müşterimiz asansörünün P+Q değerine göre ve hızına göre tavsiyelerimiz ile , istenilen mil ölçüleri ile birlikte çatlak kontrollü C45 milleri ile birlikte kullanıma hazır bir vaziyette teslim edilirler.

2014 yılında sektörümüzde yüksek hızlı asansörlerin artması ile birlikte değerli meslektaşlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede karşılayarak  plastik asansör kasnağını kullanmlarını öneriyor ve meslektaşlarımızın fikir görüşlerini alarak uzun soluklu iş birlikteliklerimize yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Artı kasnak Asansör Makine İmalat Sanayi Ltd. Şti. attığı her adımda ve yürüttüğü tüm faaliyetlerde, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi şirket prensibi olarak kabul ederek, mevcut yönetmelik ve mevzuatlara uyarak, proje bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmayı çevre politikası olarak benimsemiştir. 

Artı kasnak Asansör Makine İmalat Sanayi Ltd. Şti. projelerini uygulamaya koyarken çalışanların sağlığını güvenli ortamlar hazırlayarak sağlar. İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlar, iş sağlığını ve iş güvenliğini mevzuatlara uygun bir şekilde optimum seviyede tutacak teknolojiyi ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek ve yok etmek için gereken önem ve titizlikten kaçınmaz ve sürekli insan sağlığını tehlike altına koyan riskleri bertaraf eder.

Kurumsal İlkelerimiz

  • Müşterilerimize, çalışanlarımıza, rakiplerimize ve topluma karşı dürüst davranmak.
  • Şirketimizin imzası bulunan tüm işlerin zamanında ve eksiksiz teslim edilmesine azami önem vermek.
  • Sürekli eğitimi kalite prensiplerimizin temeli olarak kabul etmek ve uygulamak.
  • Çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile çevrenin korunması konusunda çalışmalar yapmak.

 

Saygılarımızla

ARTI KASNAK