Hakkımızda

Plastik kasnaklarını 2009 yılından itibaren kendi montajını yapmakta olduğumuz yurt içi ve yurtdışı asansörlerimizde kullanmaya başladık. 

1994 Yılından beri sektöründe yaptığı işler ile ilgili saygınlığı koruyan firmamız, asansör sektörümüzde yenilikçi ürünleri öncelikli kendi bünyesinde test ederek değerli meslektaşlarımıza sunmaktadır. plastik asansör kasnağında bunların başında gelmektedir.

Plastik asansör kasnakları TUV (Germany) NETEC (National Elevator Test Center) sertifikalarına sahiptir.

Firmamız tarafından yarı mamul olarak ithal edilen  kasnaklar kalite dökümanları ile birlikte talaşlı imalatı yapılmış balans alma işlemleri gerçekleştirilmiş olarak stoklanırlar.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istenilen marka ve özellikte rulman (ART , ORS, FAG , SKF) müşterimiz asansörünün P+Q değerine göre ve hızına göre tavsiyelerimiz ile , istenilen mil ölçüleri ile birlikte çatlak kontrollü C45 milleri ile birlikte kullanıma hazır bir vaziyette teslim edilirler.

2014 yılında sektörümüzde yüksek hızlı asansörlerin artması ile birlikte değerli meslektaşlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede karşılayarak  plastik asansör kasnağını kullanmlarını öneriyor ve meslektaşlarımızın fikir görüşlerini alarak uzun soluklu iş birlikteliklerimize yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz.

Saygılarımızla

ARTI KASNAK